پولیش سنگ نما

پولیش سنگ نما از جمله خدمات نماشو می باشد. پولیش سنگ نانو استفاده از نیروهای متخصص برای پولیش سنگ نما ، از اهمیت بالایی برخوردار است.شرکت پولیش نماشو، حرفه ای ترین پیمانکاران فعال در این زمینه را به شما کاربران گرامی معرفی می نماید. شما عزیزان می توانید به طور مستقیم با پیمانکاران پولیش ایتالیایی سنگ نما تماس گرفته و یا اینکه معرفی آنها را به شرکت نماشو ما بسپارید.

پولیش سنگ نما شرکت نانو نماشو با توجه به محل و شرایط پروژه، نزدیک ترین و در عین حال حرفه ای ترین پیمانکار را به شما معرفی می نماید تا به بهترین نحو ممکن و در اسرع وقت، پروژه شما اجرا گردد. با توجه به فضای رقابتی بین پیمانکاران، کمترین هزینه جلا دهنده سنگ نما با بهترین کیفیت، به شما پیشنهاد می شود.

پولیش رزین سنگ نما

کاربرد پولیش مات سنگ نما

پولیش سنگ نما باعث براق شدن سنگ می گردد. پولیش کاری سنگ علاوه بر افزایش زیبایی ظاهری، موجب افزایش طول عمر سنگ نیز می شود. از جمله روش هایی که می توان برای پولیش کاری سنگ نما به کار برد، استفاده از واکس سنگ می باشد. واکس سنگ هم به صورت جامد و هم به صورت مایع عرضه شده و ظاهری براق به نمای سنگی ساختمان می بخشد. واکس باعث بسته شدن روزنه ها و حفره های سنگ شده و سطحی صاف و یکدست ایجاد می کند. براق کردن سنگ نما با کمک واکس باعث ضد آب شدن سنگ هم می شود.

 

انواع پولیشر سنگ مرمر نما

سنباده سنگ نما دارای انواع متعددی است. پولیش ضد لغزش یکی از آنها است که در مناطق پربارش همچون مناطق شمالی کشور کاربرد داشته و نما را در برابر نفوذ آب مقاوم می کند. پولیش آنتیک کننده نوع دیگری است که بر روی تمامی سنگ ها به جز سنگ مرمر قابل استفاده می باشد. این نوع پولیش سنگ نما ، سطح را آبگریز کرده و آن را در برابر گرد و غبار مقاوم می کند. پولیش اپوکسی نوع دیگری است که پس از خشک شدن به شدت سخت شده و موجب افزایش عمر نمای ساختمان می گردد. پولیش رزین مایع بسیار شفافی می باشد که نما را ضد آب می کند.

مراحل پولیشکاری سنگ نما

برای پولیش کردن سنگ نما در مرحله اول باید سطح نما از هر گونه آلودگی تمیز شود. همچنین باید سنگ های نما از نظر آسیب دیدگی و یا شل بودن مورد بررسی قرار گیرند. پس از نماشویی و انجام این مراحل، باید فرصت داد که سطح نما کاملا خشک گردد. زیرا در غیر این صورت اثرگذاری مواد پولیش به حداقل می رسد. گام بعدی پخش کردن پولیش سنگ بر روی سطح نما است. این مواد باید تمامی سطح و درزها را پوشش دهند. در صورت استفاده از مواد پولیش مایع از دستگاه برای پخش کردن آن استفاده کرده و در صورت استفاده از واکس سنگ مرمر، از یک تی حوله ای برای آغشته کردن سطح استفاده می شود. باید توجه داشت که برای استفاده از واکس ابتدا باید مقدار مشخصی از آن را بر روی سطح آغشته کرده و سپس با تی حوله ای آن را کاملا پخش کرد. زیرا در صورت استفاده از مقدار زیاد واکس، احتمال خشک شدن پولیش وجود داشته و ممکن است که نتوان به طور دقیق و درست کل سطح را پولیش کرد.

واکس سنگ نما

باید زمان داد تا مواد مورد استفاده برای پولیش کاری کاملا خشک و سفت شود. این مرحله از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا آغاز مرحله بعد پیش از خشک شدن کامل مواد پولیش موجب مات شدن و عدم براقیت سطح نهایی و همین طور از بین رفتن خاصیت عایق بودن پولیش می گردد.

پس از آن به کمک دستگاه های مخصوص و با کمک لقمه های نرم سطح را سمباده می زنند تا پولیش اضافه از روی سنگ برداشته شود. این مرحله باعث می شود که سطح کاملا صاف و یکدست شده و براق و درخشان گردد. سپس ضایعات پولیش باقی مانده بر روی سطح را پاک می کنند. بدین منظور باید از وسایلی مثل تی خشک استفاده کرد و به هیچ عنوان نباید از آب برای تمیزکاری استفاده نمود. پس از گذشت چند روز شستشوی نما بلامانع است. باید توجه داشت که صیقل دادن سنگ نما مستلزم به کارگیری نیروهای متخصص می باشد. زیرا استفاده درست از دستگاه پولیش از اهمیت بالایی برخوردار است. در غیر این صورت به سنگ نما آسیب وارد خواهد شد

Views: 156