کفسابی

کفسابی

برای بازسازی و برگرداندن شفافیت و زیبایی به کف ساختمان و نمای ساختمان باید از کفسابی و سنگسابی استفاده نمود

در ساختمان های مسکونی و  تجاری و پاساژ ها و … به دلیل رفت و آمد های بیشمار سنگ کف ساختمان آسیب می بیند. کهنه و کدر و فرسودگی سنگ جلوه ای زشت به ساختمان مورد نظر می دهد. برای جلوگیری از فرسودگی سنگ کف ساختمان از کفسابی سنگ سابی استفاده می کنند .  سنگ ساب برای تمامی سنگ ها مورد استفاده  است و فرقی نمی کند نوع سنگ کف ساختمان شما چه نوعی باشد . انجام کفسابی سنگ منزل به راحتی بوده و نیاز به زمان زیادی ندارد و همچنین دردسر های زیادی نیز ندارد که باعث آزار و اذیت شما شود . از دیگر مزایای سنگ سابی می توان به بازسازی فضای موجود بین سنگ ها اشاره نمود.  بازسازی سنگ های قدیمی و آسیب دیده و برطرف کردن فرورفتگی های سنگ کف ساختمان از مزایای کفسابی ساختمان می باشد.

کفسابی

انواع  روش ها کفسابی و سنگ سابی ساختمان

امروزه زندگی انسان به سرعت در حال پیشرفت است. این پیشرفت تمامی جنبه های زندگی انسان را در بر گرفته است. بخش کفسابی و سنگسابی ساختمان هم مانند همه ی بخش های دیگر در حال پیشرفت و به روز شدن است. برای ساب زنی سنگ تجهیزات و روش های جدید تری به وجود آمده است. کفسابی انواع بسیاری دارد. سنگ سابی نانو – سنگ سابی معمولی کفسابی ایتالیایی– رزین سابی

کفسابی

کفسابی

معرفی خدمات کفسابی

کفسابی و سنگسابی با دستگاه کف سابی سنگ انجام می شود. به صورت معمول در کار سنگ سابی هر سنگ را 8 بار با دستگاه سنگ ساب کف می سابند تا سنگ براق و درخشان بودن اولیه خود را به دست آورد. کار کفسابی با لقمه های متفاوتی انجام می شود و هر کدام کاربرد متفاوتی دارد. به طور مثال استفاده از لقمه ی 60 باعث پر کردن درز میان سنگ ها می شود. در پایان کار کفسابی و سنگسابی از کف سابی ایتالیایی به منظور براق و تمیز نمودن سنگ کف استفاده می شود. کار پولیش سنگ کف ساختمان باید با بهترین مواد موجود در بازار باشد تا بهترین کار را به شما تحویل دهد.

استفاده از کف سابی برای سنگ ساختمان

کفسابی ساب زنی یکی دیگر از خدمات کفسابی به شمار می رود. سنگ کف ساختمان ها به دلیل ارتباط با باران و گرد و خاک و طوفان و … آسیب می بیند و ظاهری زشت و زننده به ساختمان شما می دهد. راه حل توصیه شده برای این مشکل استفاده از دستگاه کف سابی ساختمان است.  این کار با استفاده از دستگاه کفساب انجام می شود و آلودگی ها و آسیب ها را برطرف می نماید و ظاهری زیبا و براق به کف ساختمان  شما می دهد.

کفسابی

تمیز کردن سرامیک با روش شستشوی کف سابی

کفسابی سرامیک از دیگر خدمات کف سابی به شمار می رود. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در کف ساختمان  که از جنس سرامیک است مواد شیمیایی و رنگ و یا موادی که به سختی قابل پاک شدن باشد بریزد. این کار نمای کف ساختمان را زشت و کدر می کند و سرامیک شما شفافیت اولیه خود را از دست می دهد. برای برطرف کردن این مشکل از کف سابی سرامیک استفاده می شود. هر چند مانند سنگ از سرامیک لایه ای برداشته نمی شود چرا که در آن صورت سرامیک خراب می شود . سرامیک را با جدید ترین متریال و مرغوب ترین مواد شست و شوی حرفه ای داده می شود.

کف سابی سرامیک

قیمت کفسابی و سنگسابی

قیمت سنگ سابی به عوامل بسیاری وابسته است و نمیتوان به راحتی قیمتی را اعلام نمود. یکی از مهم ترین عوامل قیمت کفسابی سنگ و متراژ ساختمان مورد نظر است. به غیر از این دو عامل استفاده از چه نوع  مواد کف سابی سنگ استفاده شود نیز مهم است. هر چه مواد مرغوب تر و بهتری استفاده شود قطعا هزینه بالاتری نیز در بر دارد. به جز این عوامل شکل فضای که باید کار انجام شود نیز مهم می باشد. به این صورت که زوایا و گوشه های فضای مورد نظر در تعیین هزینه پرداختی حائز اهمیت است. قیمت محیط مستطیلی با محیط چند ضلعی تفاوت قیمت بسیاری دارد. چرا که کار در محیط مستطیلی آسان تر است نماشور. در این بین اگر جنس سنگ کف ساختمان سخت تر باشد نیز هزینه را بالاتر میبرد چرا که کار بیشتری باید انجام شود. اما گروه کفساب کار کف سابی و سنگسابی را با بهترین قیمت انجام می دهند. سنگسابی ارزان و به صورت تضمینی را برای شما  انجام می دهند.

کفسابی

انجام خدمات در شهر های مختلف

همان طور که می دانید سنگ ها و سرامیک و نمای ساختمان و … به مرور زمان دچار آسیب دیدگی می شوند. برای رفع این مشکل از کفسابی و سنگسابی استفاده می شود. گروه کفساب به شهر های مانند: کفسابی در کرج و  در تبریز و سنگ سابی در تهران و سنگ سابی در شیراز و سنگ سابی در سمنان و سنگ سابی در مشهد و سنگ سابی در اصفهان خدمات رسانی دارد و کاری با کیفیت و خوب تحویل می دهند. گروه کفساب به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات می باشند

دستگاه کف سابی

ادامه مطلب به زودی

09123705480 در سراسر کشور